Novinky

 

prosím podepište mi v žákovské knížce informace k poslednímu vyučovacímu týdnu - tj. konec vyučování v 11:45.

27. června - s sebou svačinku a pití, pevnou obuv, sportovní oblečení, švihadlo, jiné sportovní náčiní (které se vejde do batohu), kapesné na točenou zmrzlinu. Ráno namazat krémem na opalování, nastříkat proti klíšťatům (půjdeme lesem).

25. června - s sebou průkazku PID, svačinku, pevnou obuv, vhodné oblečení, kapesné dobrovolné - na McDonald + 35,- vstupné do zahrady. Ráno namazat opalovacím krémem a nastříkat proti klíšťatům.

Kino

14.06.2019

Dne 19. 6. po spaní ve škole (osobní hygiena, úklid, snídaně), bude následovat výlet do kina (Galaxie). Projekce - Aladin. Cena 109,- (+ možnost zakoupení školního menu cca,- do 70,-).

Odchod od školy v 7:20. V 7:35 odjezd z Chodovské tvrze směr Smíchovské nádraží. Cca v 8:20 odjezd vlakem směr Karlštejn. (vstupné 170,- placeno z IQ Landie). V pondělí vybírám 50,- na jízdné (cena za jízdné = max. předpoklad).

S sebou spacák, karimatku, polštářek, plyšáček, láhev 1,5 - 2l pití (nesmí být colový nápoj), kartáček na zuby a pastu, kapesníčky, hrneček, BATERKU !!!!!!!

Dnes se žáci zúčastnili zajímavé besedy s policistou - (Ne)bezpečný internet - kyberšikana, kybergrooming, kyberstalking, sexting apod. Popovídejte s dětmi, co se dozvěděly nového, dokud to mají ještě v paměti. Další info viz. email. M.B.

Třídní schůzky 4. 6. nejsou. Individuální konzultace proběhnou dle domluvy. Bližší informace o termínech v ŽK, popř. v úkolníčku. S pozdravem M. B.

Divadlo S+H

29.05.2019

Zítra jdeme do divadla. Sraz ve třídě. Návrat na oběd. S sebou vhodné oblečení na cestu i do divadla, svačinu, kapesné. S pozdravem M. B.